Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

alban toro

EMRI/ Akuzohet për “falsifikim dokumentesh” dhe “deklarim të rremë”, avokatët e SPAK kërkojnë pezullimin nga detyra për anëtarin e KLGJ

Shoqata e Anëtarëve Antikorrupsion ka kërkuar me anë të një lere drejtuar Këshillit të Lartë Gjyqësor dhe Inspektoriatit të Lartë të Drejtësisë pezullimin nga...

Gënjeu Kuvendin, GJKKO kërkon hetim për anëtarin e KLGJ-së Alban Toro

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka kërkuar nisjen e procedimit penal ndaj anëtarit të Këshillit të Lartë Gjyqësor Alban Toro. Mësohet se Toro...

Lajmet e fundit