Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Alban Ramosaj

“I dhashë kodet dhe fjalëkalimet”, Alban Ramosaj rrëfen eksperiencën e frikshme në avion: Po dilte tym dhe mendova…

Alban Ramosaj ka rrëfyer eksperiencën e frikshme teksa ka qenë duke udhëtuar me avion së fundmi. Këngëtari ka treguar se në momentin e uljes,...

Bashkëshorti u nda nga jeta 11 vite më parë, Alban Ramosaj i “jep leje” publikisht të ëmës: Sille partnerin në shtëpi, unë jam shumë...

Antigona Ramosaj, e ëma e këngëtarëve të njohur Alban dhe Beatrix Ramosaj është një ndër nënat më të famshme të momentit në Shqipëri. Si rrallë...

S’ka shumë që është ndarë nga futbollisti, provokon Oriola Marashi, ekspozon të pasmet dhe ulet në prehërin e Alban Ramosaj (FOTO)

Disa ditë më parë rrjeti filloi të “ziente” për ndarjen e Oriola Marashit nga Eros Grezda. Duke qenë se dyshja nuk e ndiqnin njëri-tjetrin...

Arriti të triumfonte te “Kënga Magjike”, Beatrix Ramosaj mes lotësh ka dy fjalë për Albanin: Faleminderit që e gëzove mamin…

Mbrëmjen e djeshme Alban Ramosaj arriti të triumfonte në festivalin e “Kënga Magjike”.  “Thikat e mia” ishte kënga e cila u vlerësua nga kolegët...

“O mam e fitova…” Alban Ramosaj triumfon në “Kënga Magjike”, fiton çmimin e parë

Alban Ramosaj me këngën e tij “Thikat e mia” ka marrë çmimin e madh të “Këngës Magjike”. Në vendin e dytë u renditën Flori Mumajesi...

Vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji publikon foto nga shtrati me këngëtarin e njohur (FOTOT INTIME)

Prej pak muajsh u zbulua lidhja në media lidhja e këngëtarit Alban Ramosaj me vajzën e biznesmenit Mihal Delijorgji. Por këtë...

Alban Ramosaj pranon publikisht lidhjen me vajzën e biznesmenit të fuqishëm: Më lini ta shijoj edhe…

Alban Ramosaj ka publikuar këngën e tij më të fundit, ndërsa ka deklaruar se është një dedikim. Kjo ka bërë që...

Lajmet e fundit