Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

alban hoxha

Çiljeta dhe Albani janë gati t’i thonë përgjithmonë “Po” njëri-tjetrit, dyshja merr vendimin e madh

Çiljeta Xhilaga prej pesë vitesh po jeton një histori dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Që prej momentin kur dyshja bëri publike lidhjen e...

Trëndafila të kuq ku shkruhet ‘Të dua’ dhe unazë në gisht, çfarë po ndodh me Çiljetën dhe portierin Hoxha?

Prej shumë kohësh, Çiljeta dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha janë në një lidhje dashurie. Fillimisht lidhja e tyre u mbajt...

Çiljeta dhe Albani e bëjnë lidhjen familjare, zbulohet marrëdhënia e këngëtares me kunatat (VIDEO)

Marrëdhënia e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e skuadrës së Partizanit Alban Hoxha është komentuar shumë në media. Ndonëse dyshja nuk...

U tha se janë ndarë, Çiljeta dhe Alban Hoxha fotografohen së bashku në një bar

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga dhe  është komentuar gjatë lidhur me jetën e saj private. Ajo është përfolur shpesh për lidhje...

Pas 3 vitesh bashkë, Çiljeta ndahet përfundimisht nga Alban Hoxha

Prej thuajse tre vitesh, Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë në një marrëdhënie me njëri-tjetrin. Ata asnjëherë  nuk e ka pranuar...

Nxehet keq Çiljeta: Duke u marrë me jetën e të tjerëve do t’ju ikin gratë e juaja nga duart

“Çiljeta Xhilaga i jep fund bashkëjetesës 3 vjeçare me portierin e Partizanit, detaji që zbuloi tradhtinë”. Ky titull me të cilin...

Gjykata merr vendimin: 3 muaj burg për Alban Hoxhën

Rreth 2 muaj më parë, portieri i Partizanit Alban Hoxha u arrestua pasi u kap duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur. ...

Çiljeta bën gëzuar për festat e fundvitit, zbuloni se me kë (FOTO)

Çiljeta është një nga vajzat më të komentuara të shoWbiz-it shqiptar. Së fundmi, ajo është përfolur shumë për lidhjen me portierin...

‘Tapë’ mbi timon, mbetet në BURG Alban Hoxha

Mbetet në burg portieri i Partizanit Alban Hoxha. Seanca gjyqësore për portierin është shtyrë për nesër në orën 10:00 kur Hoxha...

Lajmet e fundit