Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

ALBA EXOTIC FRUIT

Kokaina në konteinerët e “Alba Exotic Fruit”, Gjykata e Posaçme lë në burg administratorin e kompanisë

Gjykata e posacme e Apelit ka lënë në burg Bajron Gumenin administratorin e kompanisë së bananeve “Alba Exotic Fruit”, i cili u arrestua pas...

Kokaina në konteinerët e “Alba Exotic Fruit”, Gjykata e Posaçme lë në burg administratorin e kompanisë, hetimet i kryen SPAK

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) lë në burg Bajron Gumenin, administratorin e kompanisë së bananeve “Alba Exotic Fruit”, i cili u...

SPAK dhe Policia zbarkojnë në Portin e Durrësit, kapet tjetër sasi kokaine në kontenierët e “Alba Exotic Fruit”

Një tjetër sasi lënde narkotike e llojit kokainë është kapur sot në Portin e Durrësit. Operacioni i cili ka nisur që më datë 13...

11.6 kg kokainë e kapur në Portin e Durrësit, lihet në burg administratori i firmës, dosja kalon në duart e SPAK-ut

Prokuroria e Durrësit ka shpallur moskompetencë për dosjen hetimore të 11.6 kg kokainë që u kap pak ditë më parë në Portin e Durrësit....

Ekskluzive/ Flet pronari i “Alba Exotic Fruit”: Për drogën ndërhyjnë nga jashtë, kontenierët e mi janë me shirita sigurie. Të gjenden kriminelët që ndërhyjnë...

Biznesmeni Eduart Dauti, administrator i kompanisë “Alba Exotic Fruit”, në një prononcim për Newsbomb.al ka hedhur poshtë të gjitha akuzat që adresohen në emër...

Kokaina në Durrës erdhi me KOMPANINË E NJOHUR që u kap me 137 KILOGRAM drogë në 2019-ën (EMRI-DETAJE)

Një sasi kokaine është kapur ditën e sotme në portin e Durrësit, teksa kontenieri me banane i ardhur nga Ekuadori ka kaluar në skaner. Nga...

Kokaina në Durrës, ZBULOHET firma shqiptare e konteinerëve me BANANE nga Ekuadori (DETAJE)

Sasi të mëdha kokaine ishin fshehur në konteinerët me banane me destinacion final portin e Durrësit. Rreth 137 kilogram kokainë, drogë...

KUSH është BIZNESMENI që importoi 41. 7 TON banane të bllokuara në Durrës dhe rrezikoi jetët e fëmijëve (EMRI-DETAJE)

41.7 ton banane të cilat kanë rezultuar me probleme për konsum njerëzor janë bllokuar sot në doganën e Durrësit. Bananet vinin nga Costa Rica dhe...

Lajmet e fundit