Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

alb

A do largohet Xhaka nga Kombëtarja? Reagon mesfushori

Gjatë ditës së premte u raportua se në kampin kuq e zi nuk qëndrojnë gjërat aspak mirë mes trajnerit De Biasi e lojtarëve si...

Dy futbollistë largohen nga Kombëtarja? Ja për kë bëhet fjalë

Ka kaluar vetëm një ditë nga mbërritja e kombëtares së futbollit në Shqipëri, por në media kanë filluar të qarkullojnë fjalë se disa lojtarë...

E ardhmja e De Biasit, ja çfarë shkruajnë mediat italiane

Rrugëtimi në Kampionatin Europian, edhe pse historik për kombëtaren tonë ka qenë i shkurtër, duke mos arritur të dalim nga faza e grupeve. ...

Edi Rama nuk i ndahet çunave të Kombëtares, ja ku ndodhen tani

Kryeministri Edi Rama duket se nuk ka ndërmend t’i ndahte kombëtares shqiptare të futbollit pas mbërritjes nga Franca. Pas prijtes në...

Autobusi që shoqëroi kombëtaren ishte marë borxh, shoferi humbi dhe la në pritje ekipin

Nga aeroporti i Rinasit drejt Bashkisë së Tiranës, më pas në Kryeministri dhe në fund te sheshi “Nënë Tereza”, kombëtarja mbërriti me një autobus...

Çfarë tha kryeministri Rama për tifozet seksi të kombëtares

Kryeministri Edi Rama mbajti një fjalim të gjatë përpara djemve të kombëtares duke falënderuar gati të gjithë, që nga tifozët, te kapiteni Lorik Cana,...

Shpërthejnë gazetarët në rrjetet sociale: Një shtet që detyron kështu, është shkërdhatë

Janë gazetarët të parët që kanë shënjestruar qeverinë dhe bashkinë e Tiranës për ceremonialin protokollar të shtetit organizuar sot për djemtë e kombëtares shqiptare....

Lajmet e fundit