Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

alarm per bombe

Alarm në Bruksel, evakuohet stacioni i trenit

Dy valixhe të braktisura janë bërë shkak i evakuuimit me shpejtësi të personave nga një stacion treni në Bruksel. Valixhet janë vënë...

Alarm për bombë pranë Shtëpisë së Bardhë

Forca të shumta policie kanë rrethuar Shtëpinë e Bardhë pas një alarmi për bombë disa minuta më parë. Sipas raportimit të “NBC...

Alarm për bombë, zbrazet qendra tregtare

Një valixhe e braktisur në ambientet e një qendre tregtare ka shkaktuar panik te njerëzit dhe autoritetet të cilat kanë ndërhyrë menjëheë duke kryer...

Kërcënime për bomba, mbyllen dhe evakuohen thuajse të gjitha shkollat në SHBA

Një numër i pazakontë kërcënimesh me bombë në shkollat e mesme amerikane është regjistruar gjatë dy ditëve të fundit. Dhjetëra shkolla...

Alarm për bombë në “Piazza del Duomo”, evakuohet qendra e famshme turistike (Video)

Dhjetëra forca speciale kanë rrethuar një prej pikave më të frekuentuara turistike në Forence të Italisë pas një alarmi për bombë. ...

Lajmet e fundit