Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

alarm per bombe

E PAPRITUR/ Bombë te Ambasada Çeke? Ndërhyn menjëherë policia

Është njoftuar se fundmi se një bombë është vendosur në Ambasadën e Republikës Çeke në Shqipëri. Sipas të dhënave të fundit,...

Alarm për bombë në 7 qytete në Gjermani

7 salla mbledhjesh janë evakuuar në të gjithë Gjermaninë pasi policia vendase ka njoftuar se ka marrë një telefonatë për vendosjen e 7 bombave...

Alarm për BOMBË në Bruksel, evakuohen 40 persona pranë zyrave të BE

Në Bruksel në një ndertesë afër zyrave të Bashkimit Europian është dhënë një alarm për bombë dhe 40 persona janë evakuuar nga zona e...

Tronditet Athina, alarm për bombë në televizionin ANT1

Një alarm për bombë në kanalin televiziv ANT1 në Maroussi, ka tronditur mbarë Greqinë. Rreth orës 19:55 një telefonatë anonime mbërriti...

Alarm për bombë në zyrat e Facebook

Zyrat qendrore të Facebook në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë marrë një alarm kërcënues gjatë ditës së sotme. ...

Alarm për bombë në Tiranë, flet për NEWSBOMB pronari i apartamentit: Hera e dytë, dyshoj te ky BIZNESMEN i fuqishëm

pak minuta më parë u raportua për një çantë që dyshohej se kishte eksploziv te “Pallatet e Mesaplikut” në Tiranë. Shkalla...

Alarm për bombë, pasagjerët hidhen nga krahët e avionit (VIDEO)

Një alarm i rremë për bombë ka përhapur panik në bordin e avionit Lion Air Boeing 373 në Indonezi, ku 10 pasagjerë janë përpjekur...

Panik në Moskë, evakuuohen 20 mijë persona nga 30 vende pas kërcënimeve me bombë

Më shumë se 20 mijë persona janë evakuuar nga 30 ndërtesa dhe sheshe të ndryshme në Moskë, pas një sërë kërcënimesh me bombë. ...

Panik në ambasadën shqiptare në Itali, alarm për bombë në rrugicën përballë

Stafi i ambasadës shqiptare në Itali ditën e sotme, ka qenë nën panik, për shkak të një alarmi për bombë në afërsi të godinës....

Alarm për bombë, evakuuohet qendra tregtare! Panik në Londër

Një qendër tregtare është evakuuar pas alarmit për bombë nga një pako e dyshimtë. Forca të shumta policie kanë mbërritur në rrugën...

Lajmet e fundit