Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

alarm per bombe

Alarm për bombë në një shkollë, evakuohen nxënësit në kryeqytetin shqiptar

Një alarm për bombë është raportuar paraditen e kësaj të mërkure në shkollën “Xhevdet Doda”, në Prishtinë. Bëhet me dije se drejtuesit e kësaj shkolle...

ALARM për BOMBË në stacionin e autobusëve

Ditën e sotme në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë është ngritur alarmi për bombë. Mësohet se kërcënimi për bombë ka ardhur përmes një telefonate...

Alarm për bombë në stacionin e autobusëve në kryeqytet, evakuohen qytetarët

Alarm për bombë në stacionin e autobusëve në Prishtinë. Mediet kosovare raportojnë se në vendin e ngjarjes kanë arritur njësitë e Policisë së Kosovës. “Jemi...

Alarm për BOMBË në 2 stacionet e metrosë në Greqi, pasagjerët në panik, evakuohen me urgjencë nga policia

Një alarm i rremë për bombë është dhënë ditën e sotme në stacionet e metrosë në në Syntagma dhe Monastiraki të Greqisë. Policia evakuoi qytetarët...

Alarm për bombë në Maqedoninë e Veriut, forca të shumta policie kontroll në godinën e Televizionit dhe Teatrit

Alarm për bombë në Maqedoninë e Veriut. Autoritetet kanë bllokuar të gjitha të gjitha hyrjet në Teatrin Kombëtar pas lajmit për bombë. Ndërkohë forca...

Alarm për bombë në aeroportin e Londrës, gjendet një pako e dyshimtë në zonën e sigurisë, evakuohen pasagjerët dhe personeli

Aeroporti "Stansted" në Londër është evakuuar pasi autoritetet gjetën një pako të dyshimtë në zonën e sigurisë. Pasagjerët që do udhëtonin u evakuuan pjesërisht...

Alarm për bombë në një metro në Paris, autoritetet evakuojnë qindra persona, policët gjetën valixhen…

Një alarm për bombë në një metro të Parisit, shkaktoi panik tek qytetarët që ndodheshin aty. Qindra persona janë evakuuar nga stacioni hekurudhor Gare...

Alarm për bombë në Romë, panik te qytetarët pak para ndeshjes Itali-Zvicër

Një alarm për bombë është raportuar pak para nisjes së ndeshjes Itali-Zvicër në Romë. Mediet në Itali bëjnë me dije se pranë zonës së...

Alarm për bombë, Policia s’u beson syve kur hap shishen plastike, brenda kishte lodër sek*i

Një alarm për bombë rezultoi i rremë në Gjermani, pasi policia zbuloi se objekti që dukej si granatë, në fakt nuk ishte gjë tjetër...

Alarmi për BOMBË në Ambasadën e Çekisë, Policia: U krye kontrolli, po punohet për kapjen e personit që telefonoi

Një telefonatë anonime që njoftonte për vendosjen e në bombe ka vënë në alarm stafin diplomatik të Ambasadës së Çekisë në Tiranë. ...


Lajmet e fundit