Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

akuza

Partia Demokratike akuzon qeverinë: Shpërndanë 40 milionë euro 2 ditë para zgjedhjeve për të blerë votën e qytetarëve

Partia Demokratike, me anë të ish-deputetit Oerd Bylykbashi, ka akuzuar qeverinë se 2 ditë para zgjedhjeve ka shpërndarë 40 milionë euro për të blerë...

Jorida Tabaku shfaqet “krah” Taulant Ballës dhe e akuzon para Institutit të SHBA-së: Në zonën e tij krimi i organizuar intimidoi numëruesit e votës

Deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Jorida Tabaku, ditën e sotme ka marrë pjesë në takimin online të organizuar nga...

Blendi Gonxhe nxjerr videon dhe i përgjigjet Ilir Metës: Kur vëllai i Monikës drejtonte koncesionin e kolaudimit, përfitoi 400 milionë lekë

Pasditen e sotme presidenti Ilir Meta dhe bznesmeni Erion Mane denoncuan nga Presidenca drejtorin e DPSHTRR-së, Blendi Gonxhen, duke e akuzuar se nuk i...

Akuzat e PD për të dhënat e qytetarëve, flet Rama: Po PD që telefonon çdo ditë qytetarët nga “call center-at”, ai “Excel-i” që doli...

Kryeministri Edi Rama ka folur për herë të parë për akuzat e Pd se të dhënat e qytetarëve në e-albania janë marrë nga Partia...

Akuzat e PD, REAGON AKSHI: E-albania në asnjë moment nuk ruan, administron apo përpunon të dhënat e qytetarëve (E PLOTË)

Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit reagon pas shkrimit në një portal dhe më pas akuzave të Partisë Demokratike, për përdorimin e të dhënave...

‘Shqipëria parajsë e pastrimit të parave’, PD akuza qeverisë: E thonë raporte të Uashingtonit! Rreth 1.6 miliardë euro u ricikluan në sektorin e ndërtimit

PD ka hedhur akuza ndaj qeverisë e cila sipas saj e ka kthyer Shqipërinë në vendin kryesor për pastrimin e parave. ...

‘Zbardhen 13 315 kontrata të përkohshme’, PD akuza qeverisë: Rama që nga 2017-ta, ka paguar 147 milionë euro për punësimet elektorale

Ish-deputetja e PD Dhurata Çupi ka hedhur akuza kundret qeverisë, lidhur me punësimet në administratë, teksa thotë se ka paguar një mal me para....

Denoncimi i PD për mungesë ilaçesh në spitalet Covid, reagon ‘Shefqet Ndroqi’: Nuk mungon asnjë medikament apo trajtim për pacientët! Na lini të bëjmë...

Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”, ka reaguar pas denoncimit të bërë nga Partia Demokratike, e cila përmes ish-deputetit Bardh Spahia, ka akuzuar qeverinë dhe spitalet...

Rëndohet akuza për policin vrasës të George Floyd, të akuzuar edhe tre efektivët e tjerë

Prokurorët akuzuan me vrasje të shkallës së dytë ofierin Derek Chauvin, dhe për herë të parë ngritën akuza kundër tre oficerëve të tjerë në...

‘Vetë kanë kryer masakër të vërtetë’, ish-deputetja sulmon Ramën: Bën propagandë duke reklamuar projektet e realizuara nga Basha

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Dhurata Çupi ka hedhur akuza ndaj qeverisë ku thotë se ka kryer masakër të vërtetë ndaj pronave publike që nga...

Lajmet e fundit