Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

akullore

Papa Françesku dhuron 15,000 akullore për të burgosurit që të freskohen

Papa Françesku u ka dërguar 15.000 akullore të burgosurve që të freskohen, teksa Italia po kalon një ndër verat më të nxehta. Akulloret u dorëzuan...

Akullore me lëndë kancerogjene, AKU vihet në lëvizje: 11 ton janë konsumuar, ja sa u bllokuan

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka publikuar të dhëna në lidhje me shqetësimin ndërkombëtar të konsumimit të akulloreve të kompanisë “Mars”. Gjatë kontrollit zyrtar të kryer...

Rezarta Shkurta “turpëron” publikisht nipin e Enver Hoxhës, Ermali e “gënjen” me gjysëm akullore: Kështu është kur e ke burrin….

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë...

Akulloret me fekale, AKU zbarkon në terren dhe vendos 28 gjoba

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka kryer 156 kontrolle dhe monitorime vetëm pak ditë pas publikimit të një ivestigimi që tregonte cilësinë e keqe të...

Investigimi: Akullore me FEKALE, stafilokok dhe NURMA TË LARTA bakteresh! Ja PIKAT E NJOHURA ku shiten në TIRANË

Një studim i kryer për cilësinë e akulloreve që shiten në kryeqytet ka zbuluar të dhëna tronditëse. Qendra Alert ka marrë në studim 5 mostra...

E padëgjuar më parë, prodhohet akullorja me shije djathi të bardhë

Temperaturat e nxehta ngjallin dëshirën gjithnjë e më shumë për të ngrënë një akullore gjatë verës. Shije të reja dalin çdo...

Prodhonte akullore jashtë kushteve higjenike, arrestohet 35 vjeçari (VIDEO)

Një 35-vjeçar nga Tirana është arrestuar pasi u kap duke prodhuar akullore jashtë kushteve higjeno-sanitare.   Burime nga policia bëjnë me...

Shpikja më e fundit, akullorja që ju vjen në shtëpi me…dron

Është shumë vapë dhe keni nevojë për një akullore? Nuk keni mundësi që të dilni jashtë dhe ta blini? Atëherë po...

Lajmet e fundit