Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

aktualitet

PAÇ FATIN E LUKASHENKOS!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al Nëse mendon se ky artikull ka lidhje edhe me kryeministrin tonë, nuk je gabim! Dje,...

Koronavirusi ‘godet’ ekonominë, Shano: Nuk mjaftojnë 3.5 milion euro. Njerëzit s’mund të marrin siguri me dy batuta në tv (VËSHTIRËSITË)

Ekonomisti Dritan Shano ka deklaruar se ekonomia shqiptare ka marrë një goditje të fortë prej koronavirusit dhe se fondi prej 3.5 milion eurosh që...

HORROR në Korçë/ Goditet me sëpatë në kokë, gjendet i vdekur pranë Pazarit të Vjetër një person (Dëshmia- u varnë për dhunim varri)

Një ngjarje horror raportohet nga Korça. Në afërsi të Pazarit të Vjetër është gjetur i vdekur, shtrirë përtokë, një person. Dyshohet...

Gripi i përhapur në 40 shtete mbërrin edhe në Shqipëri, shefja e ISHP: Virusi në qarkullim, merrni masa

Pas festave gripi që është përhapur në 40 shtete ka prekur edhe vendin tonë. Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në...

Emigrantët lënë Shqipërinë pas festave, fluks në pikën kufitare Kakavijë

Sot shënon data 3 janar e vitit 2020 dhe emigrantët shqiptarë të cilët e pritën Vitin e Ri në atdhe pranë familjarëve të tyre...

Mashtronte me kredi, arrestohet 22-vjeçari i shpallur në kërkim (DETAJE)

Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale “Mashtrim me kredi”. Nga shërbimet e Komisariatit të Policisë...

U fut në det, MBYTET turisti në plazhin e DURRËSIT

Një turist boshnjak ka humbur jetën në plazhin e Durrësit. Turisti, F.M., 70 vjeç u fut në det për t’u larë...

Qytetari u vra me bukë në dorë, reagon ish-deputetja e PD: Shqipëria, vendi ku nuk je i sigurtë as te dyqani i lagjes

Mesditën e sotme Kavaja është tronditur nga përplasja me armë e dy grupeve të rinjsh.   Për pasojë ka mbetur i...

Babai i dy fëmijëve hidhet nga kati i gjashtë i pallatit, gruaja tentoi ta tërhiqte por nuk ia doli

Një 40 vjeçar, E. Riko, baba i dy fëmijëve është hedhur nga kati i gjashtë i një pallati. Ngjarja ka ndodhur...

Mori leje nga burgu i Fierit dhe ia mbathi, arrestohet 36- vjeçari (DETAJE)

Arrestohet nga policia e Fierit i burgosuri i cili kishte thyer lejen duke mos u kthyer më në burg.   Bëhet...

Lajmet e fundit