Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

aktorja

E papritur, ndahet nga jeta në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur

Mya Lecia Naylor, ylli i programeve CCBC Millie Inbetween ka vdekur në moshën 16 vjeçe. Shkaku i vdekjes mbetet i...

Aktori i “Game of Thrones” shkon me gruan në event, habiten fansat

Hafthor Julius Bjornsson, një nga aktorët e sezonit e 8-të të Game of Thrones u shfaq së fundmi në ceremoninë për inagurimin e sezonit...

Nuk mbulon asgjë në tapetin e kuq, shfaqet provokuese aktorja e njohur  (FOTO)

Aktorja Kate Beckinsale është fotografuar në tapetin e kuqë me një fustan që nuk mbulonte pak a shumë asnjë pjesë të trupit, si dhe......

Ndahet nga jeta aktorja turke me origjinë shqiptare

Ndahet nga jeta në moshën 74-vjeçare aktorja turke me prejardhje shqiptare Ayşen Gruda. Aktroja humbi betejën nga një sëmundje e...

Të kapur për dore, Ana Lika na prezanton të dashurin

Gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me karakterin e saj të drejtpërdrejtë dhe me natyrën çapkëne. Por krahas kësaj Ana Lika ka preferuar...

Rrihet brutalisht nga i dashuri, aktorja e njohur publikon VIDEON

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbarë opinionin publik, pasi aktorja e njohur kolumbiane Eileen Moreno deklaroi se është rrahur brutalisht nga i dashuri...

Lajmet e fundit