Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

aktorja

“Të pëlqeni sek*i i mëngjesit apo në darkë?” Monika Lubonja i kthen përgjiigje ndjekësit

Aktorja e njohur Monika Lubonja nuk ka hezituar t’u përgjigjet disa pyetjeve provokuese të ndjekësve në rrjetet sociale. Ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me...

“Si të lë Marku të flasësh kështu”, Rudina i kthen përgjigje ndjekëses dhe jep mesazhin: Ku ka zot që më ndalon mua! Vetëm për...

Aktorja Rudina Dembacaj është një ndër personazhet pa filtra në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë komunikon me ndjekësit e saj, ku nuk nguron ti...

Arjola Demiri drejt martesës? Aktorja shfaqet me fustanin e nusërisë

Aktorja Arjola Demiri gjithmonë ka qenë mjaft e rezervuar sa i përket jetës së saj private. Ndonëse, në shtëpinë e Big Brother ajo zbuloi...

Seria e radhës e “telenovelës” Amber-Depp, aktorja shpërthen në lot: Më ka qëlluar tre herë me shuplaka, ishte e tmerrshme

"Telenovela" mes Amber Heard dhe Johnny Depp po vijon. Në serinë e radhës pamë se si Amber mbrojti veten kundër një padie për shpifje...

Nuk e fitoi dot betejën me kancerin, ndërron jetë aktorja e njohur

Aktorja e njohur Jossara Jinaro, ka ndërruar jetë në moshën 48-vjeçare. Aktorja prej disa kohësh po përballej me sëmundjen e rëndë të kancerit, betejë të...

Ironia e Ema Andreas: Të kesh ëndërr me hy në Big Brother, nuk e di!!! Lumturia është sasi k***

Aktorja Ema Andrea ironizon të gjithë ata që duan të jenë pjesë e Big Brother, duke thënë se është e pabesueshme që të kesh...

“Femër e ulët, ndyrësirë, ti e ke tradhtuar”, miku i ish-burrit të Monikës zbulon të kaluarën e errët të aktores

Aktorja Monika Lubonja, brenda shtëpisë së Big Brother ka rrëfyer më herëtse ish-bashkëshorti e ka tradhtuar. Gjatë kohës që po bisedonte me Donaldin, Semin dhe...

Botohet libri “Tinka Kurti, ditari i një bashkëshorti”, rrëfimet që hedhin dritë mbi jetën artistike të aktores dhe rolet në skena

Promovohet në Tiranë, libri “TINKA KURTI, Ditari i një bashkëshorti” të autores Anila Mema. Libri është një përmbledhje e ditarit të bashkëshortit të aktores,...

Ja çfarë i bëri Arjola Demiri partneres së re të ish-burrit

Historia e jetës së aktores Arjola Demirit ka qenë në qendër të mediave rozë. Ajo së fundmi në një nga puntatat e “Big Brother”...

E TRISHTË/ Kinematografia shqiptare në zi, ndahet nga jeta aktorja Filika Dimo

Kinematografia shqiptare në zi, pasi ditëne  sotme ëhstë ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare aktorja e njohur Filika Dimo. Lajmi bëhet me dije nga...

Lajmet e fundit