Tirana
scattered clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Aktori i humorit

Kush është Volodymyr Zelensky, aktori i humorit që drejton sot Ukrainën dhe po mban gjallë rezistencën kundër rusëve (PROFIL)

Ukraina ndodhet prej tre ditësh në pushtimin rus. Forcat të shumta janë duke sulmuar vendin në zemër të Europës, nga toka, deti dhe ajri,...

Agron Llakaj mesazh prekës, Covid i merr motrën: Bardhë moj! Pse na e vrave shpirtin?! Ne mëngjes më the “jam mirë por kam ftohtë”

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj, ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një mesazh të trishtë. Paraditen e kësaj të marte është...

Ndahet nga jeta aktori i humorit nga Saranda, Haki Spaho pësoi ishemi cerebrale

Është ndarë sot nga jeta në moshën 70-vjeçare humoristi nga Saranda, Haki Spaho.  Aktori i humorit ka humbur jetën si pasojë e ishemisë cerebrale. Haki...

Aktori i humorit tregon versionin e tij për ngjarjen me turistët spanjollë: Ja si qëndron e vërteta (VIDEO)

Aktori i njohur Olsi Bylyku ka treguar versionin e tij për rastin e videos që u bë virale ku shihej se si pronari i...

Lajmet e fundit