Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

aktoret amerikane

U shfaqën krah presidentit Zelensky, Rusia shpall “të padëshiruar” dy aktorët e njohur amerikanë

Kremlini ka shtuar aktorët amerikanë Ben Stiller dhe Sean Penn në listën e personave "të padëshiruar" në Rusi, që do të thotë se tani...

Lajmet e fundit