Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

Akti i Spiunazhit

Donald Trump është nën hetim për pengim të drejtësisë dhe shkelje të Aktit të Spiunazhit

FBI po e heton ish-presidentin amerikan Donald Trump për shkelje të mundshme të Aktit të Spiunazhit dhe pengim të drejtësisë. Urdhri i FBI për bastisjen...


Lajmet e fundit