Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

aksioni

Polici i Bashkisë i thotë qytetarit se është e paligjshme të filmosh në mes të Tiranës (Video)

Nga kompleksiteti, padituria, apo frika e prishjes së imazhit, shpesh policia shqiptare dhe jo vetëm, duket se shqetësohet nga syri i kamerave të telefonave...

Luftë e vërtetë! Publikohen pamjet e arrestimit të “El Chapo”-s (Video)

Arrestimi i bosit meksikan të drogës Joaquin Guzman, i njohur me nofkën “El Chapo” ka qenë një luftë e vërtetë mes marinsave meksikanë dhe...

Arrestohet bosi meksikan i drogës “El Chapo”

Fotografia e parë e "El Chapos" pas arrestimit

Lajmet e fundit