Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

aksioni

U shpall dje në kërkim nga policia, arrestohet sot 25 vjeçari pjesë e organizatës kriminale

Është kapur nga strukturat e Policisë së Shtetit anëtari i 20-të, i grupit kriminal në fushën e trafikut të kokainës dhe heroinës në Itali...

“Blindohet” Shqipëria me policë: Në 1 orë e 30 minuta operacion u vendosën 1495 gjoba

Policia e Shtetit ka zhvilluar në mesditën e sotme operacionin e koduar “Blici rrugor”, të shtrirë në 12 qarqet e vendit, në akset kryesore...

Zbulohet personi që informonte Balilin për çdo aksion të policisë

Në një kohë që aksionet për kapjen e Klement Balilit vazhdojnë ende, Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka dërguar për verifikim një oficer të...

Policia bën “namin” me lekë, vendos mbi 1400 gjoba në 1 orë të vetme

QARKU ELBASAN: 80 punonjës policie në 25 pika kontrolli në Elbasan, Cërrik, Gramsh, Belsh, Peqin, Librazhd dhe Prrenjas QARKU KORÇË: 80 punonjës policie në...

Antidroga aksion në mbrëmje në portin e Durrësit, goditet një rast i trafikut ndërkombëtar të narkotikëve

Agjentët e Antidrogës në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Departamentin Opetativo-Hetimor në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave gjatë mbrëmjes së djeshme...

Lajmet e fundit