Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

aksioni

Aksioni pas mesnate në Velipojë, ja kush është BIZNESMENI që u përlas me drejtuesin e FNSH (DEBATI)

Nikoll Marku: Bashkia nuk është këtu, duhet të vijë bashkia përpara. O vëlla ju keni ardhur politikisht për të na rënë, ne partisë...

Policia aksion gjithë natën, si e pëson keq shoferi në Tiranë (DETAJE-VIDEO)

Fundjava shijohet me shume duke respektuar rregullat e qarkullimit rrugor”.  

Plehrat kimikë me cilësi të ulët, AKU aksion në 64 biznese (THIRRJA për fermerët)

Foto ilustruese Autoriteti Kombëtar i Ushqimit nisur nga shqetësimet e fermerëve, në lidhje me vendosjen në treg të plehrave të përdorimit për bujqësinë me...

Kishin zënë hapësirat publike, policia aksion, ja ç’ndodhi me 215 makina në Tiranë (VIDEO)

Policia Rrugore e Tiranës dhe ajo Bashkiake bëjnë me dije se kanë nisur këto ditë zhvendosjen e 215 makinave të braktisura në kryeqytet. ...

Policia aksion gjithë natën në Tiranë, pezullon 17 leje drejtimi, shoqërohet në komisariat një grua (VIDEO)

Gjatë gjithë natës Policia ka vijuar aksion në të gjithë Tiraën. Gjatë kontrolleve me radarë mësohet se janë pezulluar 17 leje drejtimi. ...

Aksioni nga ajri dhe deti për kapjen e gomones në Karaburun, ja ku dyshohet ta kenë fshehur trafikantët

Policia e Vlorës vijon aksioni edhe ditën e sotme për gjetjen dhe kapjen e gomones që u pikas ditën e djeshme në ujërat e...

Aksioni kundër informalitetit, Ahmetaj mesazh administratës: Nuk do të tolerohet asnjë sjellje arrogante

Një ditë para fillimit të aksionit të infromalitetit ministri Ahmetaj dha mesazhin e tij për administratën fiskale dhe inspektorët që do të jenë në...

Lajmet e fundit