Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

aksion

VIDEO/ “Alo, Policia?”, 654 denoncime nga qytetarët brenda javës, AKSIONI në Tiranë

Policia e Shtetit ka publikuar të dhënat e gjithë javës që lamë pas. Përmes një postimi në rrjetet sociale Policia njoftuar se me ndihmën...

Policia “blindon” Tiranën, aksion në rrugët e kryeqytetit, ndalohen makinat luksoze

Policia mbrëmjen e sotme ka ndërmarrë një aksion në Tiranë. Burime për mediat bëjnë me dije se forca të shumta policore kanë ngritur postoblloqe në...

“Unë jam nga Shqipëria”, policia britanike aksion në banesën e shqiptarit të mbushur me kanabis, arrestohet 23-vjeçari (EMRI)

Një 23-vjeçar nga Shqipëria është arrestuar në Mansfield pasi auzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Sipas mediave të huaja mësohet se policia u thirr pasi...

Aksioni për pastrimin e territorit, Rama thirrje qytetarëve: Na ndihmoni të identifikojmë ata që hedhin plehra dhe na turpërojnë si shqiptarë

Kryeministri Edi Rama u ka bërë thirrje qytetarëve që të denoncojnë të gjithë ata persona të cilët shohin duke hedhur mbeturina. Përmes një postimi në...

Aksion anti-drogë në Lezhë, gjendet kanabis në një shtëpi ta pabanuar, sekuestrohet 50 kg lëndë narkotike

Një aksion i madh anti-drogë po zhvillohet ditën e sotme në Lezhë. Bëhet me dijen se gjatë kontrolleve është gjetur një sasi e madhe kanabisi...

Haradinaj reagon për aksionin në veri: Kurti të sqarohet nëse e bëri për fushatë

Kryetari i AKK-së Ramush Haradinaj ka reaguar pas aksionit të sotëm të policisë së Kosovës kundër kontrabandës në veri të Kosovës si dhe në...

Aksion “blic” i policisë në Durrës, sekuestrohen 2 mina me telekomandë, arrestohet 1 person

Policia e Durrësit ka zhvilluar mbrbmjen e sotme një aksion blic në qytetin bregdetar. Mësohet se efektivët kanë sekuestruar dy mina me telekomandë, të cilat...

“Hape derën o bythq*r”, VIDEO: Forcave Speciale iu shpëton Benzi luksoz gjatë aksionit antidrogë, kapin gazetarin dhe e shtrijnë në tokë, me duart pas...

Një aksion antidrogë është duke u zhvilluar aktualisht në zonën e “Varrit të Bamit” në Tiranë. Forcat Speciale kanë ndaluar një Mercedes Benz C...

Fundjava nxjerr nga ‘shinat’ shoferët/ Hiqen 138 patenta dhe vendosen 2051 gjoba! S’ndalen garat me shpejtësi skëterrë (DETAJE-VIDEO)

Gjatë fundjavës kanë qenë të shumtë shoferët që kanë shkelur rregullat e qarkullimit. Janë hequr 138 patenta si dhe janë vënë...

RENEA tjetër aksion në mëngjes/ Arrestohet në gjumë i rrezikshmi në Pogradec, qëlloi me breshëri plumbash ndaj hotel ‘Volorekës’, i hetuar edhe për vrasjen...

Një tjetër operacion për kapjen e një personi me rrezikshmëri të lartë është zhvilluar mëngjesin e sotëm në Pogradec. Në pranga...

Lajmet e fundit