Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

aksion

Video: Momenti kur FNSH-ja arreston të riun pasi i gjen pistoletën në makinë

Policia e Shtetit ka nisur një aksion të gjerë në kuadër të zbatimit të planit të masave për rritjen e sigurisë. Në të gjithë...

3 mijë e 345 kontrolle, 45 autorë, 20 të arrestuar, 22 në kërkim, aksioni i policisë në një javë

Strukturat e Policisë së Shtetit, kanë vijuar në të gjithë vendin, punën për “Parandalimin dhe goditjen e veprimtarive të paligjshme”, më konkretisht përsa i...

Zbulohet lokali në Lushnje, ishte kthyer në laborator droge. Në pranga pronari

Policia ka zbuluar një bazë për përpunimin e drogës në Lushnje. Një pronar lokali e kishte kthyer atë  në laborator droge. Menjëherë pas zbulimit...

Lajmet e fundit