Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

aksion

Policia e Vlorës aksion “blic” në magazinat dhe serat e qytetit, dyshime për kultivim kanabisi

Policia e Vlorë ka nisur një aksion ditën e sotme në të gjithë qytetin, kryesisht në ambiente të mbyllura si magazina dhe sera. Urdhri është...

Aksion i RENEA-s te Liqeni i Thatë në Tiranë

Forcat Speciale të RENEA kanë zhvilluar një aksion të befasishëm ditën e sotme në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë. Efektivët e RENEA kanë...

Gjysmë i zhveshur, momenti kur policia angleze arreston shqiptarin që mbante të lidhur dhe torturonte dy bashkëkombasit e tij (VIDEO)

Është publikuar edhe video nga momenti kur policia angleze kryen operacionin në një banesë në  Sheffield. Në video shihet momenti kur policia nxjerr nga banesa...

Kontrolle të befasishme, policia arreston 38-vjeçarin me precedent të theksuar kriminal në Fushë Krujë, në pranga dhe dy të tjerë (Emri)

Tre perosna kanë rënë në prangat e policisë pas kontrolleve të befasishme në Tiranë, Fier dhe Shkodër. Bëhet me dije se mes të arrestuarve është...

Aksion për shuarjen e zjarreve, Ministria e Mbrojtjes: Ja ku u shuan përfundimisht 8 vatra zjarri

Gjatë ditës së sotme, efektivë të Forcave të Armatosura, efektivë të forcave zjarrfikëse, forca policore, vullnetarë si dhe forca të shërbimit pyjor, nën koordinimin...

Policia aksion në Bosnjë, arrestohet djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Djali i biznesmenit të njohur në Kosovë, Naser Kelmendi është arrestuar. Mediat kosovare bëjnë me dije se Elvis Kelmendi është arrestuar nga Njësia Speciale...

Favorizuan kalimin e mallrave kontrabandë në Portin e Vlorës, mbeten në burg dy të arrestuarit (EMRAT)

Gjykata e Posaçme ka lënë në burg, Skënder e Arian Kasemin, të cilët u arrestuan dy ditë më parë gjatë operacionit “Porti” në Vlorë. Të...

Policia në AKSION, bën BILANCIN: Janë kryer dhjetra operacione! Kemi goditur 3 laboratorë droge, qindra të arrestuar

Policia e Shtetit ka bërë bilancin e një jave, ku janë kryer me dhjetra operacione për të goditur krimin dhe paligjshmërinë. Sipas njoftimit të policisë,...

Aksione anti-kanabis në gjithë vendin, Policia kontrolle “blic” në sera, magazina e ambiente të mbyllura

Policia e Shtetit ka nisur një aksion "blic" për kontrollin e serave, tuneleve, magazinave dhe ambienteve të mbyllura, me qëllim goditjen e veprimtarisë kriminale...

VIDEO/ “Alo, Policia?”, 654 denoncime nga qytetarët brenda javës, AKSIONI në Tiranë

Policia e Shtetit ka publikuar të dhënat e gjithë javës që lamë pas. Përmes një postimi në rrjetet sociale Policia njoftuar se me ndihmën...

Lajmet e fundit