Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

aksion blic

Policia aksion blic në Tiranë, 15 shoferë të urbanëve i nënshtrohen testit të alkoolit

Polciia Rrugore ka shtuar kontrollet në rrugët e Tiranës, teksa bëhet me dije se 15  drejtues të mjeteve të transportit publik i janë nënshtruar...

Policia aksion “blic” në Kavajë, 5 të arrestuar dhe disa të shoqëruar

Policia ka nisur një operacion blic mbrëmjen e sotme në Kavajë. Mësohet se deri me tani janë arrestuar 5 persona dhe janë shoqëruar disa...

Aksion “blic” në Vlorë, disa të arrestuar dërgohen në Tiranë për llogari të SPAK: Akuzohen për trafik klandestinësh (EMRAT)

Pesë persona janë arrestuar në orët e para të mëngjesit të sotëm nga Policia, në qytetin e Vlorës. Mësohet se fletë-arrestet janë prerë nga...

Policia aksion ‘blic’ në lokalet e Elbasanit, shoqërohen disa persona

Policia e Elbasanit ka zhvilluar mbrëmjen e sotme një sërë kontrollesh të befasishme në disa lokale të qytetit dhe ambiente të tjera, duke shoqëruar...

Aksion “blic” i policisë në Korçë, sekuestrohet sasi e madhe lëndësh narkotike dhe arrestohen disa persona, i përfshirë edhe një avokat

Një operacion blic i policisë në Korçë ka sjellë arrestimin e disa personave, që akuzohen për kultivim dhe trafikim lëndësh narkotike. Mësohet se gjatë aksionit...

“Shqiponjat” zbarkojnë në Elbasan, aksion blic në vendin ku u vranë Ardjan Çollaku dhe Lulzim Bitri

Forcat "Shqiponja" dhe efektivët e Policisë Rrugore po zhvillojnë mbrëmjen e sotme një aksion blic në qytetin e Elbasanit. Aksioni po zhvillohet në vendin e...

100 policë, aksion “blic” në ambientet e paraburgimit në Vlorë

Një operacion “blic” po zhvillohet ditën e sotme në Vlorë. Bëhet me dije se operacioni po zhvillohet në ambientet e paraburgimi të Vlorës. Mësohet se...

Aksion i papritur i POLICISË në Vlorë, arrestohen disa persona

Policia e qytetit të Vlorës mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një aksion blic në qytetin bregdetar. Janë ngritur disa pika postblloku në zona të...

Policia e Tiranës aksion te Liqeni i Thatë, ‘shënjestër’ disa trafikantë droge

Policia e Tiranës po zhvillon një aksion blic në zonën e Liqenit të Thatë, në Tiranë. Burime për mediat raportojnë se aksioni po kryhet për...

AKSION BLIC në Vlorë, shkatërrohen disa grupe droge, 7 në pranga

Një aksion Blic ka ndodhur në orët e vona të natës në Vlorë-Skelë por edhe nëpër fshatrat e lumit të Vlorës. ...

Lajmet e fundit