Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

aksidenti tragjik

Aksidenti tragjik në Gjilan, viktima biznesmeni i fuqishëm (Video)

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka bërë të ditur se me iniciativë të rinisë gjilanase, para furrës ‘Qerimi’ do të bëhet...

Aksident tragjik, humbin jetën babai dhe dy djemtë (Video)

Aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit ka lënë tre persona të vdekur.  Mësohet se...

Aksidenti tragjik në Maqedoni, Rama shpreh ngushëllimet: U jemi pranë shpirtërisht familjeve dhe vendit mik

Kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet ndaj familjeve të viktimave të aksidentit të Maqedonisë. Rama thotë se do të jetë pranë...

“Ngatërrova frenat me gazin”, flet shoferja që vrau 2 persona dhe plagosi 2 të tjerë në Tiranë

Flet Rozina Koleci, 38 vjeçarja, drejtuese e mjetit tip Benz që shkaktoi tragjedinë me dy të vdekur e dy të plagosur dje në Tiranë....

Lajmet e fundit