Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

aksidenti tragjik

Presidenti Meta mesazh ngushëllimi për familjet e viktimave në aksidentin tragjik të Qafë Muzinës

Presidenti Ilir Meta ka dhënë një mesazh ngushëllues për familjet e viktimave që humbën jetën në aksidentin tragjik të Qafë Muzinës në mesditën e...

Humbën jetën në aksidentin tragjik në Kroaci, mbërrijnë në Kosovë trupat e pajetë, qytetarët i përcjellin me nderim

Kanë mbërritur këtë të mërkurë trupat e pajetë të aksidentit tragjik në Kroaci. Viktimat u sollën me tre makina përmes Malit të Zi dhe...

Të rinjtë shtrihen në tokë si të vdekur, 4 qirinj ndizen te Ministria e Brendshme në kujtim të viktimave që humbën jetën tragjikisht

Disa të rinj e qytetarë të ndryshëm u mblodhën sot përpara Ministrisë së Brendshme dhe asaj të transportit në shenjë proteste simbolike. Ata u...

Pas aksidentit tragjik në Vlorë, qytetarë dhe Shoqëria Civile thirrje për protestë: Është momenti për të reaguar, mund të isha unë…

Pas aksidentit tragjik ditën e sotme, ku u shua familja Gushi, qytetarë të shumtë dhe Shoqëria Civile kanë bërë thirrje në rrjetet sociale për...

Aksident tragjik me makinë, humb jetën 31 vjeçari shqiptar në Greqi (EMRI)

Raportohet se një aksidenti tragjik ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Karpathos në Greqi, ku si pasojë një i ri shqiptar ka...

Aksidenti tragjik në Shëngjin: BMW-ja përplasi dy kushërinjtë, ndërron jetë 27-vjeçari (Emri)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur ‘Lapidari’ në Shëngjin, ku një makinë ka përplasur dy të rinj...

Dalin pamjet e aksidentit tragjik, 18 vjeçari ndërron jetë në spital, plagosen katër shokët (Video)

Dalin detajet e reja rreth aksidentit e dy orëve më parë në aksin Thumanë-Krujë, ku humbi jetën një 18 vjeçar dhe u plagosën 4...

Gjesti FISNIK i të riut, lule në vendin ku u shua dje e gjithë familja: Të Zotit jemi dhe te ai do kthehemi…

Ditën e djeshme, ndodhi një aksident në rreth-rrotullimin e autostradës Tiranë- Elbasan, ku mbetën të vdekur 3 anëtarët e një familjeje ndërsa një nga...

‘Ambulanca shkoi pa mjek në aksidentin e Shkodrës’, Spahia: Si mund të luhet kështu me jetën e njerëzve

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ka reaguar në lidhje me aksidentin tragjik në Shkodër, ku humbën jetën 2 gra dhe mbetën 5 të plagosur. ...

Aksidenti tragjik në Shkodër, dalin EMRAT e 2 viktimave dhe 5 të plagosurve

Një aksident i rëndë  ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Shkodër- Bushat, ku kanë humbur jetën 2 persona, e ndërsa 4 të...

Lajmet e fundit