Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

aksidenti ne vlore

Ambasadori Kule i revoltuar pas aksidentit në Vlorë: Ka bij e bija të llastuara që paguajnë çdo gjobë, të hiqet patenta përgjithmonë për shpejtësinë

Ambasadori shqiptar në Suedi, Virgjil Kule ka reaguar i revoltuar, pas aksidentit të djeshëm në autostradën Fier-Vlorë, ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes...

Ndërruan jetë dje në aksident, gjyshja përcjell vajzën dhe mbesat në banesën e fundit: O lulet e nënës çfarë më bëtë (Patosi i jep...

Familjarët, të afërm dhe miq të familjes Gushi i kanë dhënë sot lamtumirën e fundit Eduartit, Silvanës, Anastasia dhe Evës; 4 anëtarëve të familjes...

Dje mbyllën sytë përgjithmonë, 4 anëtarët e familjes Gushi përcillen sot për në banesën e fundit

Eduarti, Silvana, Anasatasia dhe Eva Gushi, do të përcillen sot për në banesën e fundit. 4 anëtarët e familjes nga Patosi, mbyllën sytë përgjithmonë...

Humbën jetën sot në aksident, dalin FOTOT e babait dhe dy vajzave 14 e 9 vjeçe, kishin ardhur nga Greqia dhe sot do shkonin...

Familja Gushi nga Patosi, Fier u shua sot në një aksident që ndodhur në autostradën e Vlorës. Kryefamiljari Eduart Gushi, bashkëshortja Silvana Gushi dhe...

Dalin EMRAT e familjes që u shua e gjitha në Vlorë, Policia: Kanë ndërruar jetë dy prindërit dhe dy vajzat 14 e 9 vjeçe,...

Policia e Vlorës konfirmon zyrtarisht se 4 anëtarët e familjes Gushi nga Patosi kanë ndërruar jetë në aksidentin e ndodhur mëngjesin e sotëm në...

FOTO: Ky është Audi i zi që “shoi” familjen në autostradën e Vlorës, nga shpejtësia e madhe ka hapur dhe një gropë në tokë

Mjeti që shikoni në foton e mësipërme, është Audi që shkaktoi aksidentin tragjik mëngjesin e sotëm në autostradën e Vlorës, shkruan newsbomb.al. Të dy...

Audi me shpejtësi “skëterrë” merr para Toyotan në autostradën e Vlorës, ndërron jetë vajza e mitur dhe dy pasagjerët e tjerë

Tre autoambulanca janë nisur me urgjencë drejt Spitalit të Vlorës pak minuta më parë, me personat që ndodheshin brenda makinave të aksidentuara në autostrdaën...

PD bën përgjegjës Ramën: Ferri që ka krijuar në Vlorë, i mori jetën të riut

Arben Ristani akuzon qeverinë se ka krijuar një ferr me ndërtimin e Lungomares në Vlorë, që sipas tij u bë shkak për vdekjen e...

Lajmet e fundit