Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

aksidente

Shoferë KUJDES nga këmbësorët, zbulohen rastet e aksidenteve të provokuara

Janë konstatuar disa raste ku janë vet këmbësorët ata të cilët provokojnë aksidentet vetëm e vetëm për të përfituar siguracionin.   ...

Dy aksidente tragjike brenda pak minutash në Itali, humbin jetën 2 shqiptarë (Emrat)

Dy aksidente tragjike kanë ndodhur brenda pak orësh në Itali ku kanë humbur jetën një grua dhe një djalë 29 vjeçar. ...

Basha reagon për aksidentet, vrasjet dhe grabitjet në vend, thotë se “shqiptarët nuk e meritojnë këtë fatkeqësi”

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, thotë se çdo standart sigurie në vend është shpartalluar. Basha e vë theksin te grabitja e bankës, arratisja...

PD: Kaos total në rrugët tona, policia ruan kanabisin

Partia Demokratike ka reaguar nëpërmjet një deklarate për shtyp lidhur me situatën e aksidenteve të shumta automobilistike në vendin tonë, shumë prej tyre fatale....

Ngrica dhe dëborë, Policia: Kujdes në këto akse rrugore, lëvizni me zinxhirë

Sipas informacioneve të shërbimit meteorologjik, gjatë gjithë javës vendi ynë do të shoqërohet nga shi dhe temperatura të ulëta, ndërkohë që në zonat veriore...

Lajmet e fundit