Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

aksidente

Motoçikleta përplaset me kamionin në Kuçovë, plagoset një person (DETAJE)

Një aksident mësohet se ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Kuçovë. Bëhet me dije se një motoçikletë është përplasur me...

Pamje tragjike nga aksidenti fatal në Tiranë ku humbën jetën dy këmbësorët (VIDEO)

Pamje tronditëse nga video e aksidentit të pasdites së sotme pranë zonës së 'Xhamllikut' në Tiranë, ku si pasojë pati dy viktima. ...

Po udhëtonte me biçikletë, makina përplas për vdekje 40 vjeçaren në Kamëz (DETAJE)

Mësohet që një tjetër aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e djeshme në Kamëz, por që është bërë me dije vetëm ditën e...

Aksident i rëndë në aksin Laç-Mamurras, ndërron jetë drejtuesi i mjetit (EMRI)

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Laç-Mamurras ku një mjet ka dalur nga rruga dhe është përplasur me bordurën. ...

Shpërthen në flakë një makinë në Fushë-Krujë, ‘paralizohet’ trafiku (INFORMACIONET E PARA)

Shpërthen në flakë një makinë në Fushë-Krujë, raporton newsbomb.al. Nuk ka ende informacion nëse ka ndonjë person të lënduar, ndërsa sic...

TRONDITËSE NË SHKODËR/ Fëmija bie nga makina, babai shofer nuk e kupton, ndërgjegjësohet kur në shtëpi i mungonte një fëmijë (HISTORIA)

Një aksident ka ndodhur para pak minutash pranë Urës së Bardhajve në Shkodër. Mësohet se është aksidentuar një fëmijë i cili...

Aksident në Gjirokastër/ Kamioni përplaset me trajlerin, shoferi plagoset rëndë (DETAJE)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Tepelenë-Krahës pranë Gjirokastrës. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy mjete të...

Makina përfundon në humnerë, humb jetën 36 vjeçari shqiptar në Greqi (DETAJE)

Një aksident rrugor ka ndodhur në Greqi ditën e djeshme, ku si pasojë një shtetas shqiptar ka humbur jetën. Mësohet se...

Aksident i rëndë në Golem, kamioni përplas 3 automjete (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë zonës së Golemit, ku një kamion ka përplasur tre autovetura. Ende...

Aksident në Berat, plagoset rëndë 55 vjeçarja (DETAJE)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Berat, ku si pasojë një 55 vjeçare është plagosur dhe ndodhet në gjendje të...

Lajmet e fundit