Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
20 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

aksident

Aksident në Korçë, makina përplas 4 vjeçarin në hyrje të parkut

Një aksident me pasojë plagosjen e një fëmije 4 vjeç ka ndodhur në orët e vona të natës në qytetin e Korçës. ...

Aksidentohet një person në Shkodër, shkak errësira në rrugë

Një person është aksidentuar teksa udhëtonte me biçikletë në lagjen “Manush Alimani” në Shkodër. Një automjet tip “Fiat” ka përplasur biçikletën duke i shkaktuar...

Aksidentohet me makinë, ndërron jetë ish-oficeri i policisë

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen e dy të tjerëve ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Radhimë-Orikum....

Motorri përplas për vdekje kalimtarin përballë Parlamentit

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë te rruga përballë Parlamrntit. Mësohet se një motorr...

Identifikohet viktima në Shëngjin, u përplas nga makina teksa lëvizte me biçikletë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në afërsi të kryqëzimit të Shëngjinit në rrugën nacionale  ku një makinë ka përplasur një biçikletë dhe...

Dy makina përplasen në qendër të Tiranës pas ndryshimit të sensit (Foto)

Dy automjete janë përplasur në qendër të Tiranës, pranë Bankës së Shqipërisë, fatmirësisht pa viktima. Një “Volkswagen” dhe një “Audi”...

Udhëtonte me motoçikletë, 32 vjeçari përplaset nga makina dhe gjen vdekjen

Një 32 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnje, ku shtetasi me...

Automjeti del nga rruga, humbet jetën 24 vjeçari, plagoset një tjetër

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetëri ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Velipojë të...

Lajmet e fundit