Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

aksident

Makina përplas këmbësorin, ndërron jetë në spital

Një makinë ka përplasur një 70 vjeçar në aksin rrugor Burrel - Komsi në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Daçit” sot rreth orës 18:00....

Bllokohet aksi Tiranë – Durrës, dy aksidente brenda pak minutave

Dy aksidente automobilsitike kanë ndodhur disa minuta më parë në aksin rrugor Tiranë - Durrës. Në aksidentin e parë janë përfshirë tre...

Aksident në Rrugën e Kombit, furgoni me dasmorë përplaset me bordurën, plagosen 2 gra dhe shoferi (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit të afërsi të “Shën Premtes” ku një furgon mallrash ku po udhëtonin tre persona...

Aksident në Lezhë, makina përplas për vdekje kalimtarin

Një aksident me pasojë vdekjen e një kalimtari ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Xhurmë të Lezhës. Kalimtari është përplasur...

Aksidenti në Kavajë, flet babai i fëmijëve: Kush m’i kthen mbrapsht?

Tragjedia e Qerretit do të kujtohet gjatë si një prej atyre ngjarjeve që nuk të lënë më të gjykosh e as të tentosh të...

Aksident rrugor në Lezhë, plagosen 3 persona

Aksident i rëndë rrugor në hyrje të qytetit të Lezhës. Paraprakisht mësohet se janë plagosur 3 persona. Ende janë të paqarta rrethanat...

Aksident me pasojë vdekjen në Durrës, makina përplas këmbësorin

Një aksident me pasojë vdekjen e ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Automjeti tip “Benz” me targë "AA300CY" ka përplasur për...

Vdekja e dy fëmijëve, mbrojtëset në autostradë u hoqën nga shefi i kabinetit të Haxhinastos

Mbrojtëset anësore të autostradës Plepa – Golem, që u bënë shkak për vdekjen e dy fëmijëve në aksidentin e së shtunës, nuk janë vendosur...

Lajmet e fundit