Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

aksident

Makina përplas për vdekje këmbësorin, policia drejt vendngjarjes

Një tjetër aksident rrugor me pasojë vdekjen ne një kombësori, ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë - Durrës. ...

Aksidenti në Vlorë, “detyrim paraqitje” për kreun e hetimit të aksidenteve që tentoi të manipulojë ngjarjen

Gjykata e Vlorës ka dhënë paraditen e së premtes masën e sigurisë për policin që kërkoi të devijonte hetimin e aksidentit që i mori...

Përplasen 4 makina në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)

Një aksident me pasojë përplasjen e 4 mjeteve ka ndodhur rreth një orë më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas burimeve në...

Aksident në Qafë Priskë, makina me 4 persona bie në humnerë

Një automjet me 4 persona është rrëzuar në humnerën e Qafë Priskës pas humbjes së kontrollit. Aksidenti ka ndodhur rreth orës...

Pamje drithëruese – Babai i 17-vjeçarit: Fajtorët do i varros vetë nëse s’shkojnë në burg (Video)

Lule, lot dhe zemërim. Ka qenë kjo skena që ka mbizotëruar sot paradite në qytetin e Vlorës në vendin e aksidentit, aty ku disa...

Policia jep detaje të reja për aksidentin e rëndë te “Lungomarja” në Vlorë

Policia e Vlorës ka dhënë detaje të reja për aksidentin e ndodhur në Vlorë ku humbi jetën 17-vjeçari me inicialet K.P dhe mbeti i...

43 të vdekur dhe mbi 100 të plagosur nga përplasja e trenave në Iran

Të paktën 43 persona kanë vdekur dhe mbi 100 të tjerë janë plagosur nga përplasja e dy trenave në provincën Semnan në Iran. ...

Aksidentoi për vdekje 3-vjeçarin në Kakavijë, arrestohet shoferi (Emri)

Policia ka arrestuar shoferin e makinës që aksidentoi për vdekje një fëmijë 3-vjerçar në Kakavijë. Ai është shtetasi Altin Lengo, 42...

Lajmet e fundit