Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

aksident

Makina përfundon në kanal, tre të plagosur në Vlorë, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Vlorë. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi G.A 48 vjeç teksa ishte duke drejtuar automjetin...

Aksident në Shkodër, makina përplas 7-vjeçarin, i mituri niset me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër ku një automjet ka përplasur një të mitur. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur...

Aksident i rëndë në Itali, treni përplas për vdekje dy adoleshentët, njëri prej tyre shqiptar (EMRAT)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rajonin e Lombardisë, Itali. Dy të rinj janë përplasur për vdekje nga një tren, teksa kanë tentuar...

Mjeti përplas këmbësorin në Kukës, niset me urgjencë drejt Traumës

Një aksident ka ndodhur parditen e sotme në Kukëës. Paraprakisht bëhet me dije se një automjet me drejtues, shtetasin me iniciale M. S., 39...

Tentoi të mos shtypte qenin, makina kthehet përmbys në mes të rrugës në Fier, shoferi transportohet me urgjencë në spital

Një tjetër aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të diele në Fier. Burime për mediat bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen...

Aksident i rëndë në Sarandë, përplasen “kokë më kokë” dy makinat, ka të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Urën e Gajdarit në hyrje të Sarandës. Burime për mediat bëjnë me dije se dy...

Policia Rrugore shton kontrollet në rrugë pas aksidenteve në vend: Pezullohen 109 patenta, arrestohen 8 shoferë

Policia Rrugore ka shtuar kontrollet në rrugë, pas aksidenteve të shumta që janë shënuar në vend gjatë ditëve të fundit, duke lënë viktima në...

Në Geqi nuk ndalin protestat për aksidentin tragjik, mijëra qytetarë marshojnë në rrugët e Athinës dhe Selanikut

Qytetarët grekë nuk i ndal protestat pas aksidentit tragjik të trenave, ku humbën jetën 57 perosna në Tempi. Edhe sot në Athinë dhe Selanik po...

Aksident në aksin Tiranë-Fushë Krujë, autobusi me pasagjerë përplaset me makinën

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin Tiranë-Fushë Krujë. Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një autobus që ishte i mbushur...

Aksident i frikshëm në Hungari: Përplasen mbi 40 makina në autostradë, dhjetra të plagosur

Të paktën 40 makina janë përplasur në një aksident zinxhir në Hungari, duke shkaktuar dhjetra të plagosur, disa prej të cilëve në gjendje të...

Lajmet e fundit