Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

aksident

FOTO/ Kjo është 23-vjeçarja shtatzënë që humbi jetën në aksident në SHBA, i dashuri shqiptar drejtonte mjetin i dehur

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që u shënua ditën e djeshme në Staten Island, SHBA, ku humbi jetën një 23-vjeçare...

Del nga rruga “Benzi” në Vlorë, plagosen shoferi dhe dy pasagjerët

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Kotë. Bëhet me dije se  një mjet me drejtues shtetasin K. K., 51 vjeç,...

“Fiat-i” del nga rruga në Gjirokastër, shoferi humb jetën në spital

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Gjirokastër-Çajup, në vendin e quajtur “Erind”. Paraprakisht mësohet se shtetasi...

Makina u nda më dysh, 23-vjeçarja shqiptare vdes tragjikisht në askident në Nju Jork

Një 23-vjeçare nga Kosova ka humbur jetën në një aksident trafiku në Nju Jork. Mediat në SHBA shkruajnë se aksidenti i rëndë dyshohet të ketë...

Aksidentoi 9-vjeçaren dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë

Një 35-vjeçar që ka përplasur me motor një vajzë të mitur, ka rënë në prangat e policisë së Tiranës. Bëhet me dije se policia ka...

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina përfundon në kanal, plagosen dy fëmijë dhe një grua

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Sipas informacioneve paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur në fshatin Bulgarec ku njëri prej...

Përplasi për vdekje 20 vjeçarin në Elbasan dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet shoferi nga Fieri (EMRI)

65 vjeçari Aristir Dimo është arrestuar nga Policia, pasi përplasi për vdekje mbrëmjen e së hënës, 20 vjeçarin Flori Sula. Autori u largua nga vendngjarja,...

Aksident tragjik në Itali, përmbyset makina, humbin jetën tre djem dhe dy vajza

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në periferi të Romës. Sipas medieve italiane pesë të rinj kanë humbur jetën, pasi makina me...

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 60 vjeçarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Cërrik ku një automjet ka përplasur një këmbësor. Sipas informacioneve paraprake mësohet se makina ka...

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, humb jetën fëmija 2 vjeç

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjën e sotme në Fushë Kuqe. Raportohet se si pasojë ka humbur jetën një fëmijë 2 vjeç. Sipas informacioneve...

Lajmet e fundit