Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

aksident tragjik

Aksident tragjik në Gjermani, 23-vjeçari shqiptar “fluturon” nga dritarja e makinës dhe humb jetën

Një 23-vjeçar mga Mitrovica ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti tragjik në Gjermani. Sipas mediave vendase bëhet me dije se i riu...

“Kishte parandjenjë të keqe që dje”, flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Po vinte tek unë që të kalonim pushimet bashkë

Një aksident tragjik ndodhi ditën e sotme në Qafë Muzinë, ku humbën jetën 5 persona dhe një tjetër mbeti e plagosur. E vetmja e mbijetuar...

Aksidenti tragjik i autobusit të mbushur me shqiptarë, flet nga vendngjarja polici kroat: Situatë shumë e vështirë, është aksidenti më i rëndë që kam...

Një autobus me të cilin po udhëtonin rreth 60 shqiptarë të Kosovës nga Frankfurti për në Prishtinë është aksidentuar në Kroaci, ku fatkeqësisht kanë...

Aksidenti tragjik me 4 viktima në Vlorë, shefi i policisë jep detaje të reja: E përfshirë edhe një makinë e tretë, ja sa ishte...

Shefi i Sigurisë Rrugore në Policinë e Shtetit, Skënder Ismaili, ka folur mbrëmjen e sotme për aksidentin tragjik në autostradën Fier – Vlorë, ku...

Shkaktoi aksidentin tragjik me vdekjen e 4 anëtarëve të familjes Gushi, Igli Madani ishte proceduar më parë për aksident me plagosje, i hetuar edhe...

Igli Madani ishte shoferi i “Audi-t” që shkaktoi aksidentin tragjik në aksin Fier-Vlorë, ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes Gushi, mes tyre edhe...

Aksidenti tragjik në aksin Fier – Vlorë, Spiropali thirrje organeve kompetente: Hetim dhe drejtësi deri në fund, jeta është e shenjtë

Ministrja socialiste Elsia Spiropali u ka bërë thirrje organeve kompetente që të hetojnë deri në fund dhe të vendosin drejtësi për aksidentintragjik që ndodhi...

Gazetarja thirrje Ramës pas aksidentit tragjik: Ndalojeni këtë masakër! Kjo gjë nuk mund të vazhdojë më

Një aksident tragjik ndodhi ditën e sotme në aksin Fier – Vlorë, ku për pasojë 4 pjesëtarët e familjes Gushi humbën jetën, mes tyre...

Policia e Shtetit reagon për aksidentin tragjik: Të keqardhur që ndonjëherë s’i parandalojmë dot tragjedi të tilla, po hetohet me kujdesin maksimal për nxjerrjen...

Policia e Shtetit ka reaguar pas aksidentit tragjik mëngjesin e sotëm në aksin Fier-Vlorë ku humbën jetën katër anëtarët e familjes Gushi. Zëvendës-drejtori i Policisë...

TRAGJEDI E MADHE NË VLORË/ Vdesin 4 anëtarët e familjes, Audi i zi i mori para në autostradë, thyeu shtyllën elektrike dhe përfundoi në...

Tragjedi në Vlorë. 4 anëtarë të një familjeje kanë vdekur dhe 2 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti...

Aksident tragjik në Ferizaj, përplasja e dy makinave ndan në mes njërën prej tyre, 4 qytetarë humbin jetën (FOTO)

Një aksident tragjik ka nodhur pasditen e sotme në Ferizaj të Kosovës, ku dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.Përplasja ka qenë shumë e...

Lajmet e fundit