Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

aksident rrugor

Aksident në Bulqizë, makina përplas 16-vjeçarin

Një aksident rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë-Shupenzë, ku ka mbetur i plagosur një i ri. Mësohet se ngjarja...

Aksident fatal në Fier, makina del nga rruga, humb jetën 26-vjeçari

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur në fshatin Baltëz në afërsi të qytetit të Fierit. Mësohet se shtetasi J.I, 26 vjeç,...

Aksident i rëndë në Fier, makina del nga rruga, plagoset shoferi

Një aksident me pasojë plagosjen e drejtuesit të mjetit ka ndodhur në aksin rrugor, Fier-Seman mbrëmjen e sotme. Mësohet se një...

Aksidentohet një familje, plagoset gruaja dhe foshnja e porsalindur nga Vlora

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të qytetit të Fierit, ku një mjet tip "Benz" është përplasur më anësoret e rrugës. ...

Aksident i frikshëm në “Qafë Thanë”, pasagjerja në gjendje të rëndë për jetën

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur pasditen e vonë sot, vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Prrenjas-Pogradec, në “Qafë Thanë”....

Aksident në Gramsh, furgoni del nga rruga, 4 të lënduar në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Gramshit. Mësohet se një makinë e tipit furgon ka dalë nga rruga dhe ka...

Aksident në Burrel, BMW-ja përplas makinën me policin dhe prokurorin brenda

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Burrelit, ku sipasojë ka mbetur i plagosur një fëmijë i mitur. Bëhet...

Aksident masiv në Nepal, vdesin 31 udhëtarë, disa dhjetra mbeten të plagosur

Të paktën 31 persona humbën jetën, ndërsa 15 janë lënduar sot në një aksident me autobus në rrugën drejt Katmandusë, në rreth 80 kilometra...

Aksident në Shijak, makina del nga rruga përplaset me karrotrecin, vdes shoferi i BMW-së (EMRI)

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur sapo ka ndodhur, në fshatin Xhafzotaj  pranë Shijakut. Nga vendi i ngjarjes...

Lajmet e fundit