Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

aksident paganika

EKSKLUZIVE/ Drejtori i policisë plagos kalimtarin, ikën nga vendngjarja dhe manipulon provat (VIDEO E RE E NJË SUPERSKANDALI)

Makina e Lorenc Paganikës sipas raportimit të Newsbomb.al ka pësuar dëmtime nga krahu i pasagjerit. Sakaq, menjëherë reagoi Policia e Shtetit duke pohuar...

Lajmet e fundit