Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

aksident nekruje

Shoferja humb kontrollin dhe përplaset me murin, plagoset pasagjeri në Krujë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fashtin Luz të Krujës. Paraprakisht mësohet se një automjet me drejtuese shtetasen me iniciale A. D.,...

Lajmet e fundit