Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

aksident ne tirane

Del FOTO: Kjo është 24 vjeçarja që u përplas nga djali i Erzen Breçanit, po priste në stacion, ka humbur njërën këmbë

Xhesina Gega, është 24 vjeçarja që u përplas me makinë pasditen e djeshme në Tiranë, në rrugën “Xhanfize Keko”, shkruan newsbomb.al. Vajza që shikoni...

U përplas nga djali i ish-zv-drejtorit të Policisë, flet 24 vjeçaria që humbi këmbën: Po prisja një shoqe, kur erdhi makina. Kisha shumë dhimbje

Jehon Breçani, 19 vjeçari që shkaktoi aksidentin e rëndë pasditen e djeshme në Tiranë, djali i ish-zv.drejtorit të Policisë së Shtetit Erzen Breçani, është...

Aksident pranë stadiumit ‘Selman Stërmasi’, motorri përplas një grua (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pranë stadiumit “Selman Stërmasi”, ku si pasojë ka mbetur e plagosur një grua.   Sipas burimeve, gruaja është...

Aksident i rëndë në TIRANË/ Shoferja përplas 14-vjeçarin, ecën mbrapsht dhe përplas edhe dy makina të tjera

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë me pasojë plagosjen e një të mituri, i cili është në rrezik për jetën. ...

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Tiranë. Policia bën me dije se, më datë 10.07.2020, rreth orës 09:07, tek...

E TMERRSHME/ Vdes i riu student në mes të ditës, e shtyp kamioni që po punonte për ndërtimin e pallatit në TIRANË, askush nuk...

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tiranë ku ka humbur jetën në mes të ditës, në kushtet e izolimit kur presupozohet mos ketë...

Ecin si të ‘çmendur’ nëpër Tiranë, shoferi përplas me makinë dhe hedh përtokë një grua në semafor (PAMJE TË RËNDA)

Një tjetër rast i rëndë aksidenti është shënuar në Tiranë, raporton newsbomb.al. Konkretisht, para pak minutash te “Rruga e Durrësit” në...

Aksident i rëndë te “Ali Demi”, makina përplas këmbësorin në trotuar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e “Ali Demit” në Tiranë. Paraprakisht raportohet se një...

Aksident në Tiranë, përplaset makina e policisë

Një aksident ka ndodhur pak pas mesnate në Tiranë.   Mësohet se një mjet tip “Benz” ka përplasur automjetin e policisë....

Aksident i rëndë në Sauk, makina përplas këmbësoren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Saukut në Tiranë. Mësohet se një makinë ka përplasur...

Lajmet e fundit