Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

aksident eduart ndocaj

Aksident HORROR në Lezhë, ish-deputeti rastis në vendngjarje dhe hyn LIVE: Ishin dy djem të rinj, u trondita me atë që pashë (PAMJE TË...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur "Lapidari" në Shëngjin, ku dëshmitar në vendngjarje ka qenë edhe ish-deputeti...

Lajmet e fundit