Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

aksidedent

Automjeti del nga rruga dhe përfundon në arë, plagoset shoferja dhe 3 pasagjerë (FOTO)

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Si pasojë janë plagosur 4 persona. Mësohet se...

Lajmet e fundit