Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

akil pano

Rita Petro: Më në fund protestoi dikush nudo tek ne, si në Perëndim. Pastori Akil Pano: Kjo nuk është e moralshme!

Mënyra se si protestoi te sheshi “Skënderbej” (nudo) vajza e quajtur Florinda ka bërë shumë bujë në media dhe ka “tronditur” opinion publik, pasi...

Vetëflijimi në Kombinat, pastori bën deklaratë të fortë: Grupe satanike qarkullojnë në Shqipëri, me familjen Josifi mund të jetë bërë eksperiment

Pastori Akil Pano ka folur në lidhje me tragjedinë e ndodhur në Kombinat ku u vetëflijuan nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi me...

Pastor Akil Pano inkurajon studentët: Mos lejoni askënd t’ju bllokojë rrezen e dritës, sjeni vetëm! Jam krenar për ju

Pastor Akil Pano ka mbështetur studentët të cilët protestojnë për heqjen e tarifave, duke i dhënë zemër dhe duke i kërkuar të mos heqin...

Pastori Akil Pano ‘pastron nga mëkatet’ Monika Kryemadhin: E ka bërë dhe Jezusi me tregtarët

Hedhjen e çizmes në drejtim të Edi Ramës nga Monika Kryemadhi, ish kryeministri Sali Berisha e quajti “akt biblik”, dhe i po të njëjtit...

Lajmet e fundit