Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

Akademia Politike

Ditmir Bushati del “i qeshur” nga Asambleja e PS, Edi Rama e riktheu në grup dhe do punojnë bashkë për Akademinë Politike

Ditmir Bushati, ish-ministër dhe një nga zërat më të rëndësishëm në Partinë Socialiste, mori sot besimin e kryeministrit Edi Rama për të punuar bashkë...

Edi Rama njofton mbledhjen e Sekretariatit të ri dhe Akademisë Politike, rikthen Ditmir Bushatin: Do jetë misioni më kompleks në kujtesën time

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar pak më parë se në punimet e Asamblesë do të zgjidhet pjesa tjetër e Kryesisë së Partisë, si dhe...

Edi Rama: Duhet riorganizim tërësor i PS, që fitorja të mos na zërë sytë! Partia të hapet, se sa herë mblidhemi vetëm e komplikojmë...

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama, e ka bërë të qartë në punimet e Asamblesë që po mbahet tani në Pallatin e Kongreseve, se...

Balla prezanton portalin e ri në Akademinë Politike: Nuk do jetë si ato të kazanit

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, në kuadër të dhënies së diplomave në Akademinë Politike, ka prezantuar një portal të ri....


Lajmet e fundit