Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

akademia e studimeve albanologjike

Meta viziton Akademinë e Studimeve Albanologjike: Ka luajtur një rol të madh për forcimin e identitetit tonë kombëtar, meriton më shumë mbështetje

Presidenti i vendit Ilir Meta ka vizituar sot Akademinë e Studimeve Albanologjike, duke parë nga afër kryeveprat dhe dëshmitë e forta të civilizimit të...

Lajmet e fundit