Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

akademia e policise

4.000 euro për Gradën “Nënkomisar”, SPAK arreston pedagogun në Akademinë e Policisë dhe një efektiv (EMRI-NGJARJA)

Pedagogu Qetësor Gurra është arrestuar nga Prokuroria Speciale, pasi ka marrë 4.000 euro për të ndikuar te zyrtarë të tjerë që një efektiv policie,...

Dhuro gjak, shpëto jetë! 100 studentë dhe pedagogë të Akademisë së Policisë, ndihmë për fëmijët talasemikë

100 studentë dhe pedagogë në Akademinë e Sigurisë në Tiranë (Shkolla e Policisë) kanë dhuruar gjak për fëmijët talasemikë. Ata i janë përgjigjur thirrjes...

Helmohen nga ushqimi 30 studentë të Akademisë së Policisë, 4 vajza marrin mjekim, pjesa tjetër NUK LEJOHET të shkojë në spital

Disa studentë, që besohet të jenë rreth 30, dyshohet se janë helmuar sot nga ushqimi në Alademinë e Policisë. Burime për mediat bëjnë me...

Konfliti me armë në Tiranë, zbulohet IDENTITETI i të plagosurit, autori student i Akademisë së Policisë

Zbulohet identiteti i 27-vjeçarit që u plagos në Tiranë. Pas një konflikti me armë mbeti i plagosur Ervis Murati, i cili ndodhet jashtë rrezikut...

Akademia e Policisë, Zëvendës ministri i Brendshëm: Kursi i Oficerit të Policisë Kriminale një reformim në Policinë e Shtetit

Zëvendës Ministri i Brendshëm, Julian Hodaj u shpreh se Kursi i Oficerit të Policisë Kriminale në Policinë e Shtetit, do të sjellë një reformim,...

Bashkëpunimi Shqipëri-Mali i Zi në ruajtjen e rendit, dy drejtuesit e lartë firmosin marrëveshjet

Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit mes Akademisë së Sigurisë së Shqipërisë dhe Akademisë së Policisë së Malit të Zi. Në Akademinë e Policisë...

Mbyllet konkursi për “Drejtues i parë”, ja pesë fituesit e gradës në Akademinë e Policisë

Është mbyllur testi me shkrim dhe ai me gojë për gradën “Drejtues i parë” në Akademinë e Policisë, me skualifikimin e vetëm një prej...

Saimir Tahiri i sqaron “live” Gugut procedurën për t’u bërë police

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është angazhuar personalisht për t’i shpjeguar të ashtuquajturës këngëtare, Gugut, procedurën për t’u bërë police. Edhe...

Lajmet e fundit