Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

ajsi xhaxhaj

Sot është super yll, por zbuloni si dukej Ajsi Xhaxhaj para se të bëhej e famshme

Karriera e saj në botën e spektakleve ka nisur që në vogëlinë e hershme, por Ajsi Xhaxhaj zgjodhi që t’i rikthehet përsëri pasjonit të...

‘I kërkoja falje kur e puthja’, Ajsi Xhaxhaj tregon skenat e sikletshme të filmit më Drilonin

Ajsi Xhaxhaj është një nga aktoret shqiptare e cila vitet e fundit ëhstë komentuar gjatë në media për jetën e saj private. ...

 Dikur akuzoi Leonard Bombaj për abuzim seksual, sot Ajsi Xhaxhaj zbulon të dashurin (FOTO)

Ajsi Xhaxhaj do të kujtohet gjithmonë si vajza e vogël e 'Kripëmjaltëzave', që krijoi shumë zhurmë me regjisorin Leonard Bombaj. Mes...

Bombaj shokon me deklaratën e tij: Ajsi u trafikua, ka video porno në Youtube

Leonard Bombaj, i cili akuzohet nga Ajsi Xhaxhaj për përdhunim, i ftuar në emisionin “Oktapod” ka dhënë detaje në lidhje me situatën. ...

Rrëfimi tronditës i Ajsit, reagon Leonard Bombaj: Kam prova të forta, do t’i bëj publike (E PLOTË)

Ditën e djeshme për herë të parë pas shtatë vitesh nga denoncimi se ishte abuzuar seksualisht nga Leonard Bombaj, Ajsi Xhaxhaj u rrëfye për...

Rrëfehet për herë të parë Ajsi Xhaxhaj e “Kripmjaltëzave”: 5 vite e abuzuar seksualisht. Më vranë ëndrrat dhe fëmijërinë

E pyetur nga moderatorja Jonida Shehu në lidhje me kohën kur ka ndodhur abuzimi, ajo tregon se bëhet fjalë për moshën 10-vjeçare e deri...

Lajmet e fundit