Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

air albania

Pas Lasgushit dhe Migjenit, edhe Naimi zbret pasagjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”

Avioni i qaujtur “Naimi” i flotës shqiptare të kompanisë “Air Albania” ka zbritur pasgjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”. Lajmin e bën të ditur...

“Mbërriti edhe Naimi”, Rama jep lajmin e mirë: Së bashku me Lasgushin dhe Migjenin, shkon në 3 numri i avionëve të flotës së Air...

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se në aeroportin “Nënë Tereza” ditën e sotme ka mbërritur edhe “Naimi”, avioni i kompanisë “Air Albania”. Pas Lasgushit dhe...

“Po përgatis një surprizë për publikun shqiptar”, Ermal Meta tregon detaje nga koncerti i 17 shtatorit në “Air Albania”

Këngëtari shqiptar, Ermal Meta pritet që së shpejti më 17 shtator të performojë në Shqipëri. Ai së fundmi në një intervistë për “Neës24” ka...

Ende nuk keni rezevuar biletën për koncertin e Ermal Metës në stadiumin “Air Albania”; Ja linku

Data 17 shtator po afron, ku këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta do të mbajë një koncert në stadiumin “Air Albania” në Tiranë. Ermal...

Zbulohet data e koncertit të Ermal Metës në Stadiumin “Air Albania” në Tiranë. Linku ku mund të rezervoni vendet

Më 17 shtator në Tiranë ka festë. Më në fund këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta njoftoi datën e koncertit të tij në Tiranë...

Tapeti i “Air Albania” nuk është gati, Shqipëria ndryshon stadium për ndeshjet e muajit shtator

Muaji shtator rikthen edhe kombëtaren kuqezi të luajë ndeshjet e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”, ndaj Polonisë në transfertë më 2 shtator...

“Air Albania hap krahët edhe në “Flatrat e Veriut”, Rama jep lajmin fantastik: Sot zbritën 120 pasagjerë nga Zyrihu në Kukës

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar lajmin e mirë, se avionët “Air Albania” po bëjnë fluturime turistike edhe në aeroportin e Kukësit, “Flatrat e Veriut”....

Tre orë në “Air Albania”, këto janë 6 VENDIMET e rëndësishme që morën delegatët socialistë në Kongresin e Jashtëzakonshëm të partisë

Në 30-vjetorin e Partisë Socialiste, ku u mbajt dhe Kongresi i Jashtëzakonshëm në ambientet e “Air Albania”, u morën gjashtë vendime të rëndësishme nga...

Nisja e fluturimeve nga Aeroporti i Kukësit, ja kur do udhëtojnë pasagjerët e parë nga dhe drejt Zyrihut e Stambollit, në Zvicër shiten të...

Kryeministri Edi Rama dha dje lajmin se shumë shpejt do të nisin fluturimet e para nga Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit, i inaguruar disa ditë...

Kongresi i PS te “Air Albania”, Arben Malaj shkruan i revoltuar: Trupërues për socialistët e ndershëm, janë ftuar për të duartorokitur me ovacione

Ish-ministri dhe politikani socialist Arben Malaj, shkruan i revoltuar për Kongresin e jashtëzakonshëm që PS do të mbajë në datë 12 qershor, në stadiumin...

Lajmet e fundit