Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

Air Albania Stadium

Kontrolle të rrepta përpara derbit, policia zbarkon me qen anti-eksploziv në ‘Air Albania Stadium’ (FOTO)

Ndeshja derbi mes Partizanit dhe Tiranës fillon në orën 19:00, ndërkohë dy tifozeritë janë nisur drejt stadiumit ‘Air Albania’ ku dhe do të zhvillohet...

Lajmet e fundit