Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

AIDSSH

Përurohet ndërtesa e rikonstruktuar e Autoritetit, Gentiana Sula: Sot arkivat e Sigurimit të Shtetit janë në kontrollin e AIDSSH

Ditën e sotme është përuruar ndërtesa e rikonstruktuar të Autoritetit. Një projekt i cili u nënshkrua në vitin 2019, së bashku me mbështetjen e...

Kryetarja e AIDSSH thirrje ‘Financave’: Të rritet buxheti për ish-të përndjekurit politikë, të përshpejtohet për ata që janë internuar në kampe me tela me...

Drejtori i Pagesave dhe Dëmshpërblimeve në Ministrinë e Financave, z. Artemon Cukalla, u prit sot në AIDSSH (Autoriteti për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit...

AIDSSH përkujton Sherif Kaloshin, themeluesit të PD në Lushnje do t’i bëhet ekspozitë dokumentare

Autoriteti për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, i ka shprehur ngushëllimet familjes dhe të afërmve të ish të përndjekurit dhe njërit prej...

Lajmet e fundit