Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Ahmetaj

PS e Vlorës merret në dorëzim nga Ahmetaj që nuk shmang debatin për kryebashkiakun Leli: E ka thënë kryeministri s’do ketë surpriza, nuk ndryshojmë...

Ministri Arben Ahmetaj dhe sekretari i përgjithshëm i PD, Damian Gjiknuri kanë zhvilluar sot në Vlorë një takim me strukturat e partisë në këtë...

Tensione në Kuvend! Garda bllokon Alibeajn, ndërhyn Ahmetaj: Djema, largohuni se nuk zihemi me grushte

Debate në seancën e sotme plenare, për shkak të mungesës së kryeministrit Edi Rama. Partia Demokratike ka kërkuar lirimin e sallës, për të realizuar mbledhjen...

A janë nën shënjestrën e SHBA të përmendurit nga Basha në ditën e parë të Kuvendit? Ja kush ishin të përmendurit e kreut të...

Lulzim Basha përjashtoi ish-kryetarin Sali Berisha nga grupi parlamentar i PD, dhe dje u shfaq para mediave, duke përmendur jo pak, por plot 14...

Mbi 500 familje përfituan nga granti, Ahmetaj dhe ministri zviceran Cassis inspektojnë rindërtimin e banesave në Shijak

Ministri i Shtetit për Rindërtimin Arben Ahmetaj dhe ministri i Jashtëm të Zvicrës Ignazio Cassis kanë inspektuar sot procesin e rindërtimit të banesave në...

Rama viziton shkollën në Durrës dhe u përgjigjet kritikëve: Inxhinierëve të facebook-ut thanë se janë të vogla dritaret. Ahmetaj i propozon një tur

Kryeministri Edi Rama, ka inspektuar punimet në shkollën “Shaqe Mazreku” e cila po rindërtohet pasi u dëmtua nga tërmeti i 26 nëntorit. ...

Ahmetaj në kantierin e ndërtimit në Laç: Po punohet me shpejtësi për 524 apartamente, njëra zonë gati në mars

Ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj ka qenë në kantierin e ndërtimit të lagjes së re në Laç, një kompleks modern banimi që  është planifikuar...

Rama viziton kantierin e shkollës në Durrës dhe mahnitet nga godina (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama, ka vizituar kantierin e shkollës “Neim Babameto" në Durrës që po rikonstruktohet më e madhe dhe më e bukur. ...

‘Do bashkojmë vullnetet për një punë të mirë’, Ahmetaj dhe Rama prezantojnë PLANIN e rindërtimit për donatorët: Ja HAPAT ku do kalojë procesi

Kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Shtetit për Rindërtim, Arben Ahmetaj në një video konferencë me donatorët, iu prezantuan planin e deritanishëm për ecurinë...

Naftëtarët përfitojnë “pagën e luftës”, Ahmetaj: Do marrin 40 mijë lekëshin

Ministri Arben Ahmetaj thotë do të ketë ndihmë nga shteti për naftëtarët e Ballshit të cilët edhe para krizës së koronavirusit kanë patur probleme...

Dy ministrat ‘fashion’ të Ramës që ranë në sy sot në Kuvend, nga aksesorët mbrojtës të Covid tek syzet luksoze

Dy ministrat e PS ministri i Bujqësisë Blendi Çuçi dhe ai i Rindërtimit Arben Ahmetaj kanë tërhequr vëmendje pasi u shfaqen të veshur “fashion”...

Lajmet e fundit