Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Ahmetaj: Do dialog me opozitën herët apo vonë, nuk ikën Rama se do Lul Basha

Ahmetaj: Do ketë dialog me opozitën herët a vonë, ama nuk ikën Rama se do Lul Basha

Ish-ministri Arben Ahmetaj shprehet se mezhaoranca dhe opozita do të ulen në dialog, herët apo vonë nuk dihet, por që do të ndodhë. ...

Lajmet e fundit